До відома суб’єктів господарювання Мукачівської міської територіальної громади!
Міська рада, опубліковано 10 червня 2021 року о 08:59

Суб’єктів господарювання Мукачівської громади просять інформувати управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради щодо заїзду, поселення та термінів перебування (дата заїзду/від’їзду, з якого населеного пункту прибули, кількісний/віковий склад) організованих груп дітей на території Мукачівської міської територіальної громади. Організаторам відпочинку дітей інформувати управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради (м. Мукачево пл. Духновича Олександра, 2 0955825612) не пізніше, ніж за 10 днів до початку заїзду організованої групи на територію Мукачівської міської територіальної громади. Заходи передбачені п. 3 Протоколу засідання місцевого міжвідомчого штабу з координування організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей Мукачівської міської територіальної громади від 28.05.2021 «Про налагодження системи обліку та контролю перебування на території Мукачівської міської територіальної громади організованих груп дітей (в готелях, базах відпочинку, наметових містечках тощо)».