До відома суб’єктів господарювання перелік консультативних послуг Управління Держпраці у Закарпатській області
Відділ економіки, опубліковано 13 травня 2022 року о 21:32

За інформацією Управління Держпраці у Закарпатській області( далі – Управління), з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав найманих працівників під час дії воєнного стану, визначено головним пріоритетом діяльності Управління – консультування суб’єктів господарювання з питань, що входять до його повноваження.

Особлива увага діяльності Управління в цьому напрямку стала консультативна підтримка релокованих підприємств, які перемістили своє виробництво із зони бойових дій на територію Закарпатської області. У зв’язку з продовженням воєнних дій Управління розширило сферу надання консультаційної підтримки  на всіх суб’єктів господарювання, що продовжують свою діяльність в теперішніх умовах.

Відтак, усі роботодавці, котрі займаються господарською діяльністю зможуть отримати консультації, зокрема з питань організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану тощо.

Більш детальна інформація про діяльність Управління на веб-порталі за посиланням

Контакти Управління Держпраці у Закарпатській області: телефони (312) 67-12-42, +38(095)469 08 95, факс: 2-08-03.