До відома ВСІХ суб’єктів господарювання Мукачівської міської територіальної громади!
Відділ економіки, опубліковано 15 липня 2022 року о 08:45

14 липня 2022 року, з метою забезпечення безпеки населення громади в разі загрози його життю і здоров’ю в умовах воєнного стану введеного на території України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, Мукачівським міським головою було прийнято розпорядження №236 «Про виконання заходів під час повітряної тривоги».

Відповідно до даного розпорядження, керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, з кількістю працюючого персоналу більше ніж 50 осіб, повинні відкоригувати (розробити) плани реагування на надзвичайні ситуації у т. ч. для оповіщення при оголошенні повітряної тривоги та затвердити керівником такого суб’єкта господарювання.

Суб’єктам господарювання з кількістю працюючого персоналу 50 осіб і менше, необхідно розробити Інструкцію щодо дій персоналу суб’єкта господарювання у разі загрози або виникненні надзвичайних ситуацій, яку затверджує керівник такого суб’єкта господарювання.

Крім того, даним розпорядженням затверджено Рекомендації щодо дій адміністрації підприємств, установ та організацій на час воєнного стану та розробки інструкції дій під час сигналу «Повітряна тривога».