Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
До загальноміського голосування допущено 16 проєктів Бюджету громадських ініціатив
Відділ економіки, опубліковано 14 вересня 2021 року о 16:58

Інформуємо мешканців Мукачівської міської територіальної громади, що за результатами сьогоднішнього засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив 16 громадських проєктів допущено до загальноміського голосування. Таке рішення одноголосно підтримали всі члени комісії. Один з проєктів знято з подальшої участі в конкурсі через те, що його реалізації запланована автором на земельній ділянці, яка належить до державної форми власності і знаходиться в управлінні Збройних сил України. Відповідно до Положення про бюджет громадських ініціатив, проєкт може бути реалізованим виключно на земельній ділянці чи майні комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади. Враховуючи негативний висновок відповідності щодо можливості реалізації проєкту №2 «Дитячий спортивно-ігровий майданчик “Родзинка”», автором якого є Маурер Артур Михайлович, членами комісії і було прийнято відповідне рішення про зняття його з подальшої участі в конкурсі.

Члени комісії також затвердили бланк для голосування в паперовій формі через ЦНАП. Інформуємо мешканців сіл, що в старостаті вже від 15 вересня буде можливість заповнивши бланк для голосування підтримати один великий та один малий проєкт. Для того, щоб проголосувати, адміністратору віддаленого робочого місця ЦНАПу необхідно буде надати паспорт чи ID-картку для ідентифікації особи і вибрати номер 1-го малого та 1-го великого проєкту.

Третім питанням, яке розглянули члени комісії були пропозиції депутата Мукачівської міської ради щодо внесення змін до Положення про бюджет громадських ініціатив в частині обмеження участі в конкурсі проєктів, які заплановано реалізовувати на території комунальних закладів Мукачівської міської ради. Після обговорення пропозицій змін запропоновано найближчим часом напрацювати певні пропозиції до Положення, які будуть оприлюднені для громадського обговорення з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

Отже, підсумовуючи результати роботи комісії, важливим є те, що від завтра, 15 вересня, всі мешканці Мукачівської міської територіальної громади від 14-річного віку матимуть можливість проголосувати за один малий та один великий проєкт як в електронній формі, так в паперовому вигляді, заповнивши бланк в приміщенні ЦНАПу або старостаті. Голосування триватиме 15 календарних днів – з 15 по 30 вересня включно. Проголосувати в електронній формі можна в цілодобовому режимі авторизувавшись за допомогою BANK-ID, ЕЦП чи картки Мукачівця.

Публікуємо перелік великих проєктів БГІ доступних для загальноміського голосування:

Перелік малих проєктів БГІ доступних для загальноміського голосування:

Бланк для голосування


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux