Доплати за наявне поголів'я вівцематок та ярок!
Відділ економіки, опубліковано 16 липня 2021 року о 14:34

Повідомляємо  про початок прийому документів на отримання доплати за наявне поголів'я вівцематок  та ярок старше 1 року відповідно до Програми розвитку i підтримки тваринництва та перероблення сільськогосподарської продукції в області на 2021 — 2025 роки, затвердженої рішенням Закарпатської обласної ради від 17.12.2020р. № 64 та Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання даної програми.

Звертаємо увагу, на п. 4  Порядку, де зазначено перелік категорій отримувачів, які можуть подавати документи для отримання доплати, та на п. 5, в якому визначено перелік документів для різних категорій заявників, які повинні бути додані до заяви на отримання доплати.

Зокрема, доплата за наявне поголів'я вівцематок  та ярок старше 1 року надається на безповоротній основі суб'єктам господарювання (юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та ФОПам, зокрема сімейним фермерським господарствам), особистим селянським господарствам та фізичним особам, які є власниками овець, за наявні станом на 1 липня поточного року ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку вівцематки та ярки старше одного року.

Доплата здійснюється:

• суб'єктам господарювання (юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та ФОПам, зокрема сімейним фермерським господарствам) за наявне поголів'я вівцематок та ярок старше одного року у розмірі до 300 грн. за одну голову;
  • особистим селянським господарствам та фізичним особам, що утримують від десяти вівцематок та ярок старше одного року за наявне поголів'я вівцематок та ярок старше одного року у розмірі до 300 грн. за одну голову.

Для отримання доплати за наявне поголів'я вівцематок та ярок старше одного року  суб'єкти господарювання, особисті селянські господарства та фізичні особи, які є власниками овець, подають до відповідної сільської, селищної, міської ради до 1 вересня поточного року такі документи:

Суб'єкти господарювання:

• заявку для отримання доплат за наявне поголів'я вівцематок та ярок старше одного року;
  • копію виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОПів або договір про створення сімейного господарства (для сімейних фермерських господарств);
  • виданий в установленому порядку витяг з єдиного державного реєстру тварин;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком.

Особисті селянські господарства та фізичні особи:

• копію паспорта громадянина України;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • виданий в установленому порядку витяг з єдиного державного реєстру тварин;
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку.
  • Заявники, які зареєстровані на території Мукачівської МТГ, подають документи до Центру надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради.