Дозволити проводити видатки на ремонт доріг
Міська рада, опубліковано 01 квітня 2022 року о 12:30

Виконкому доручено підготувати звернення до Асоціації міст України щодо фінансування місцевими органами влади видатків на поточний ремонт доріг.

Асоціація міст України, узагальнивши звернення громад планує клопотати перед урядом щодо цього питання.

Як зазначає Андрій Балога - Мукачівський міський голова в країні першочергово фінансують оборону країни та виплату заробітних плат. Всі інші видатки - перебувають в третій черзі проплат казначейством.

Наразі ремонт доріг буде проводитися першочергово, які тільки на це буде дозвіл щодо проплат.

"Нехай горе-політики на цьому не спекулюють. Подивіться як виглядають міста в зоні бойових дій. Можна й потерпіти через те, що у нас поки доріг не ремонтують", - зазначив міський голова.