Двом немовлятам знайшли нові родини
Служба у справах дітей, опубліковано 28 квітня 2021 року о 15:39

Одразу двоє немовлят після народження були залишені матерями у лікарняних закладах м. Мукачева. Від одного з них мати відмовилась у пологовому відділенні Мукачівської центральної районної лікарні, другу -  мати просто залишила без догляду в Обласній дитячій лікарні. Для захисту малечі владою міста 28.04.2021 року було проведено позачергове засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради, на якому були прийняті рішення про надання покинутим дітлахам статусу та їх тимчасове (до вирішення питання усиновлення) влаштування в родини опікунів. Завдяки прийнятим рішенням Пасхальні свята діти зустрінуть в сімейному оточенні, серед людей, які виявили бажання створити для них справжні, люблячі родини та подарувати батьківське тепло, турботу та затишок.