Двоє дітей-сиріт Мукачівської міської територіальної громади отримають житло
опубліковано 01 квітня 2021 року о 13:23

Рішення про перерахування коштів зі спеціального рахунка з метою придбання житла ухвалили на засіданні комісії з питань захисту прав дітей. Близько 700 тисяч гривень для придбання житла виділили у рамках державної субвенції, ще 130 тисяч гривень – дофінансування з міського бюджету. Квартири придбають для двох дітей-сиріт 1997 року народження.

Житло в мікрорайоні Шипка придбають для жительки села Ключарки 1997 року народження. До 18 років дівчина перебувала в будинку сімейного типу, зараз навчається в Мукачівському державному університеті, разом з чоловіком виховує трьох діток.

Також, житло придбають для дитини-сироти 1997 року народження. До 18 років хлопець виховувався в інтернатному закладі, брав участь у бойових діях в зоні АТО/ООС.