Директор КП "Міськводоканал" відповів на найбільш поширені питання про відсутність водопостачання у місті‼
Міська рада, опубліковано 30 листопада 2022 року о 14:36

Чому при відключенні електроенергії відсутнє водопостачання?

• Водопостачання у місті забезпечують 9 водозаборів, у разі відсутності електроенергії насоси, які качають воду з свердловин та ті, які забезпечують постачання до споживачів не працюють

Чому після включення електроенергії, протягом певного часу відсутнє водопостачання?

• Мукачівці отримують воду з артезіанських свердловин, спочатку насоси качають воду до резервуарів, де її хлорують. Після цього постачають до споживачів. При тривалій відсутності електроенергії резервуари з водою пусті, тому потрібен час, щоб їх наповнити. У разі наявності води в резервуарах, постачання відновлюють одразу.

Чому в одному мікрорайоні є водопостачання, в іншому нема?

• Водопостачання у місті забезпечують 9 водозаборів, які знаходяться в різних мікрорайонах та за межами міста. При відсутності електроенергії на території, де знаходяться водозабори, вони не працюють. Графік, територію та тривалість відключень електроенергії визначає "Закарпатобленерго".

Чому на деяких поверхах в багатоквартирних будинках відсутнє водопостачання?

Для того, щоб постачати воду в багатоповерхівки в Мукачеві функціонують станції третього підйому, які забезпечують достатній тиск в мережі. При відсутності електроенергії вони не працюють, тому в мережі нема достатньо тиску, щоб забезпечити водопостачання на вищі поверхи

Коли водозабори забезпечать генераторами?

Для безперебійного водопостачання необхідні потужні генератори, на проведення процедури закупівлі та постачання яких потрібно не менше одного місяця.

Детальніше - дивіться у коментарі: