Фольклорні колективи Закарпаття виступатимуть на Регіональному гастрономічному форумі у замку «Паланок»
Міська рада, опубліковано 26 липня 2021 року о 13:51

27 липня у Мукачівському замку відбудеться V Регіональний гастрономічний форум, який включатиме майстер-класи та семінари від провідних шеф-кухарів та спеціалістів ресторанної сфери.

На гостей форуму очікує й цікава концертна програма від фольклорних колективів нашого краю.

Отож, протягом двох годин, з 10.00 по 12.00 год. на вас чекатимуть виступи гуртів:

• Народний хореографічний колектив с. Дерцен. Керівник Жолт Королович
  • Народний фольклорний колектив «Руснаки» Палацу культури і мистецтв Мукачівської міської ради
  • Дитячий фольклорний колектив «Криниченька» м. Іршава.
  • Зразковий хореографічний колектив Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С. Мартона. Керівник Емілія Васько
  • Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород». Керівники: Олександр Шостак, балетмейстер - Роза Мацак.
  • Народний музичний гурт «Гудацька тайстра» м. Ужгород. Керівник Володимир Короленко.

Чекаємо на вас!