Готуємось відзначити День Незалежності України
Міська рада, опубліковано 20 серпня 2021 року о 11:41

Жителів Мукачівської громади запрошують взяти участь у параді вишиванок,  24 серпня одягати вишиванки та разом усією великою родиною відзначити 30 років Незалежності України.

24 серпня Україна святкує 30 років незалежності Мукачево готується відзначити цю знакову подію для своєї країни масштабним парадом вишиванок. Усіх жителів Мукачівської громади запрошують 24 серпня одягати вишиті сорочки й таким чином освідчитись в любові своїй Україні. О 8.30 біля пам’ятника Олександра Духновича відбудеться збір учасників, а вже о 9.00 святкова хода зі синьо-жовтим стягом рушить центральною площею міста до пам’ятника Кирила і Мефодія, де відбудеться урочисте підняття Державного Прапора та вітання Мукачівського міського голови Андрія Балоги. На Вас чекає святковий подарунок від  колективів художньої самодіяльності та музичних виконавців.

Одягай вишиванку та приходь 24 серпня на центральну площу міста святкувати День Незалежності України разом.