Гран-прі та чотири перші премії здобули вокалісти Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Мартона на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Пектораль талантів»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 29 грудня 2021 року о 13:01

27 грудня у місті Берегові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Пектораль талантів».

Вокальний відділ Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Мартона успішно прийняв участь у конкурсі та здобув вагомі творчі перемоги:

Дипломом Гран Прі нагороджено Тимофія Коробейнікова, учня 4 класу (номінація - народний вокал).

Також Тимофій Коробейніков нагороджений Дипломом I премії в номінації естрадний вокал (викладач Ігор Білик).

Дипломами I премії нагороджені:

• Злата Шевельова, учениця 4 класу у номінації «естрадний вокал»,
  • Софія Семйон, учениця 6 класу у номінації «народний вокал»,
  • Кирил Васильчук, учень 3 класу у номінації «академічний вокал».

Викладачі Галина Беца, концертмейстер Тімея Головнич.

Подяками за сумлінну працю, високу професійну майстерність та популяризацію культурного мистецтва серед підростаючого покоління України, нагороджені й викладачі, які готували юних талантів до конкурсу: Ігор Білик, Галина Беца, Тімея Головнич.

Щирі вітання!