Гранти для мікро та малих підприємств, що постраждали внаслідок війни
Відділ економіки, опубліковано 17 травня 2022 року о 15:19

Мінцифри запустило гранти на порталі "Дія" з метою фінансової допомоги власникам малого бізнесу, які постраждали від збройної агресії РФ.

Мікро та малі підприємства можуть подаватися на отримання мікрогрантів у сумі 125 000 грн (4000 євро).

Подати заявку на мікрогранти можуть наступні підприємства:

• зареєстровані не пізніше від 31 грудня 2021 року в Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській областях,
  • тимчасово перемістилися з цих областей або постраждали внаслідок бойових дій та можуть це підтвердити.

Пріоритет надаватиметься компаніям, які виробляють життєво необхідні товари та послуги для цивільних та військових України.

Подати заявку можна на порталі Дія за посиланням

Гранти стали доступні завдяки фінансуванню ЄС та уряду Німеччини через програму технічної підтримки "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", яку в Україні реалізовує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit, (GIZ) GmbH.