Громадські обговорення детального плану території для проектування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні
Управління міського господарства, опубліковано 20 серпня 2021 року о 14:34

Сьогодні 20 серпня 2021 року в Центрі громадськості та національних культур Мукачівської міської ради за адресою: м. Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 30 управління міського господарства Мукачівської міської ради проведено громадські слухання містобудівної документації - детального плану території для проектування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської міської територіальної громади. Громадські слухання відбулися за участю мешканців територіальної громади, представників громадських організацій, керівників місцевої влади, депутатів міської ради, а також представників Державного підприємства "Фінансування інфраструктурних проектів" та Національного експертно-будівельного альянсу України. Розробниками містобудівної документації ТОВ «Український науково-проектний інститут цивільного будівництва» Краснолуцька О.В. та Ханенко О.І. були представлені проектні матеріали. Керівник Закарпатської філії ДП «ФІНІНПРО» Пригладь В.В. відповів на запитання громадян, щодо перспективи та терміни будівництва міжнародного аеропорту. Міський голова А.Балога зауважив, що призначення аеропорту є виключно цивільним. Напередодні 19 серпня містобудівна документація була розглянута та схвалена фахівцями архітектурно-містобудівної ради з рекомендацією винести проект рішення про затвердження детального плану території для проектування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської міської територіальної громади на чергове засідання Мукачівської міської ради.