Гурток Центру позашкільної освіти знову завітали до архівного відділу
Архівний відділ, опубліковано 18 листопада 2021 року о 11:55

Гуртківцям Центру позашкільної освіти у нас сподобалось: хтозна, може, і майбутній архіваріус є серед них?! Юні екскурсоводи разом зі своїм керівником Васильєвою Л.М. знову відвідали архівний відділ Мукачівської міської ради. Спробували підготувати чернетку довідок про нарахування заробітної плати та підтвердження стажу роботи. Як віднайти потрібну одиницю зберігання, як знайти відповідну справу в описі, яку цифру треба виписати, що таке трудова книжка і що значать записи в ній? Спробували виконати дві заяви громадян: важко, нудно, не дуже цікаво і довго... але,- дуже потрібно! Подивились, як підшити архівну справу, як відреставрувати давню та пошкоджену книгу нарахування зарплати. А ще заглянули у підшивку газет за 1948-1955 роки! Фінальним було знайомство зі старою друкарською машинкою. Сподіваємось, що вражень вистачить надовго!