І небо плакало, сумуючи за вірними синами України…
Міська рада, опубліковано 29 серпня 2021 року о 18:32

День пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, зібрав цього недільного дня всіх, кому небайдужа доля своєї рідної землі та  українського народу, який століттями виборював право на волю та власну державність.

Бойові побратими, рідні та близькі, представники громадськості та духовенства прийшли на Алею Слави, щоб вклонитися світлій пам`яті тих, хто у найважчі, найтрагічніші для нашої Вітчизни часи став на її захист, хто віддав життя за рідну землю у кривавому двобої з підступним ворогом.

Про їхню мужність, самовідданість та героїзм, про нашу вдячність та вічну пам`ять про своїх захисників говорили у виступі перед присутніми тимчасово виконуючий обов`язки командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковник Денис Чаюк та член виконавчого комітету Мукачівської міської ради, директор Центру громадськості та національних культур Мукачівської міської ради Олександр Галай. Вони висловили щирі співчуття та низький уклін батькам, дружинам та дітям полеглих Героїв і висловили упевненість, що Перемога буде за нами і довгоочікуваний мир настане на нашій українській землі.

Поважне духовенство вознесло молебень за полеглих, сумні мелодії лунали у виконанні військового духового оркестру під керування Йосипа Масендича і здавалося саме небо пролило гіркі сльози за наших славних захисників.

Героям Слава!