Інформаційне повідомлення про громадське обговорення детального плану території кварталу житлової забудови обмеженого вулицями Угрина Мойсея, Горького та річкою Потік у с.Завидово Мукачівської міської ТГ
Управління міського господарства, опубліковано 19 листопада 2021 року о 12:03

Детальний план території кварталу житлової забудови обмеженого вулицями Угрина Мойсея, Горького та річкою Потік у с.Завидово Мукачівської міської територіальної громади розроблений  з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення функціонального призначення земельних ділянок у с. Завидово.

Замовник документації – виконавчий комітет Мукачівської міської ради.

Розробник документації – ФОП Зазулич С.І. (кваліфікаційний сертифікат архітектора 003307) Проектна пропозиція детального плану території оприлюднена на сайті Мукачівської міської ради у розділі «Громадська участь» - «Громадські слухання» з метою ознайомлення якомога більшої кількості членів громади.

Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді на адресу u.mg@mukachevo-rada.gov.ua або ж за номером тел. 066-633-18-80) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 20 грудня 2021 року о 14.00 год. к.ч. у приміщенні Мукачівської міської ради за адресою: 89600, Закарпатська область, місто Мукачево пл. Духновича Олександра 2, з презентацією та експонуванням проекту.