Інформаційне повідомлення про початок розроблення Детального плану території по вул. Миру, 151 А в м. Мукачево Мукачівської міської територіальної громади
Управління міського господарства, опубліковано 20 червня 2022 року о 10:04

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево повідомляємо, що відповідно до рішення 17 сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання  від «17» грудня 2021 року №674 почато розробку Детального плану території по вул. Миру, 151 А в м.Мукачево Мукачівської міської територіальної громади з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель 11.02 «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) на землі 02.10 «Для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури». Оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до даного проекту.

Розробку містобудівної документації планується завершити до «20» серпня 2022.

Відповідальним за розробку містобудівної документації) визначено Медвецкі Арнольд Тіборович (код 1618900018)

Пропозиції та зауваження громадян можна направляти до «20» липня 2022 року на адресу: пл.Духновича Олександра, 2  м. Мукачево, електронну адресу u.mg@mukachevo-rada.gov.ua або ж за номером тел. 066-633-23-53

Заява про стратегічної екологічної оцінки детального плану території повул. Миру, 151 А в м. Мукачево