Інформація для суб’єктів підприємництва Мукачівської громади
Відділ економіки, опубліковано 10 грудня 2021 року о 14:35

Шановні керівники підприємств, установ і організацій, керівники малих підприємств, підприємці різних сфер діяльності Мукачівської міської територіальної громади, інформуємо вас, що до 14 грудня в нашій громаді діє чудова благодійна акція «Лист Святому Миколаю».

Запрошуємо кожного з вас взяти участь у благодійній акції, скористатися можливістю і стати помічником Святого Миколая. Для того щоб реалізувати прості дитячі мрії та бажання вам достатньо зробити кілька простих кроків:

1. Перейти за посиланням;
  2. Обрати дитячий лист до Миколая;
  3. Натиснути галочку «цей лист обрано»;
  4. Натиснути кнопку «Заповнити анкету» і заповнити коротку анкету для зворотного зв’язку, вказати контактний телефон та номер листа;
  5. ВСЕ – Ви стали помічником Святого Миколая!

Вам зателефонує координатор «Канцелярії Святого Миколая» і узгодить додаткові питання.

Шановні суб’єкти підприємництва, давайте допоможемо діткам повірити в чудо та здійснимо їх мрії разом!