Інформація про надзвичайні події на території Мукачівської міської ТГ з 04 по 11 липня 2022 року

На території Мукачівської міської територіальної громади зареєстровано оду пожежу та одну надзвичайну подію:

• 08.07.2022 о 12:55 год. загорання сухої трави та чагарників на відкритій території, за адресою: м. Мукачево, вул. Підгородська, б/н. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 0,15 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 10.07.2022 о 18:10 год. до ДСНС надійшло повідомлення про утоплення мешканки с.Горонда, 2002 року народження,  у ставку Рибалка  с. Нове Давидково. О 20 год. 15 хв. тіло вилучено зі ставка та передано слідчо-оперативній групі Мукачівського РУ ГУНП. Для вилучення тіла із води залучалось відділення ВРР АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС у Закарпатській області.