Інформація про надзвичайні події на території Мукачівської міської ТГ з 19 по 26 квітня 2021 року

За минулий тиждень на території Мукачівської міської територіальної громади сталися 5 пожеж.

Пожежі:

• 20.04.2021 о 23:37 - загоряння легкового автомобіля Fiat Scudo 1998 р. вип., за адресою: м.Мукачево, вул. Білоруська. Пожежею знищено відсік двигуна, шини, а також пошкоджено панель приладів і лобове скло. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 18-ї та 19-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачева.
  • 22.04.2021 о 18:40 - пожежа в підвалі житлового будинку за адресою: м.Мукачево, пл.Паланок. Вогнем знищені газовий та твердопаливний котел, а також речі домашнього вжитку на площі 5 м2. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 23.04.2021 о 09:30 - загоряння електролічильника в житловому будинку, за адресою: м.Мукачево, вул. Лавківська. Пожежею пошкоджено електролічильник. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалася одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 23.04.2021 о 18:55 – загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території, за адресою: м.Мукачево, вул. Митрополита Володимира. Пожежею знищено суху траву на площі 0,32 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалася одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 24.04.2021 о 23:56 – загоряння дерева, за адресою: м. Мукачево, вул. Ужгородська. Пожежею знищено 1м3 деревини. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалася одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.