Інформація про надзвичайні події на території Мукачівської міської ТГ з 20 по 27 вересня 2021 року

На території Мукачівської міської територіальної громади сталися 1 пожежа та 1 некласифікована подія:

Пожежі

• 21.09.2021 о 15:00 пожежа в житловому будинку за адресою: м. Мукачево, вул. Трудова. Пожежею знищено крівлю на площі 56 кв.м, диван та речі домашнього вжитку. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки від 10-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачева.

Некласифіковані надзвичайні події

• 23.09.2021 о 17:20 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час збирання грибів у лісовому масиві поблизу с. Н. Коропець втратила орієнтир місцевості та заблукала громадянка 1985 року народження. О 20:10 жінку знайдено та супроводжено до власного автомобіля. Медичної допомоги не потребувала. Для проведення пошукових робіт залучались троє рятувальників та 1 одиниця техніки гірського пошуково-рятувального відділення м. Мукачева.