Інформація про роботу секретаріату ради за 2021 рік
Секретаріат ради, опубліковано 02 лютого 2022 року о 14:17

За вказаний період секретаріатом ради підготовлено та організовано:

• 17 сесій Мукачівської міської ради 8-го скликання, в тому числі 6 позачергових;
  • прийнято 556 рішень.

У 2021 році секретаріатом ради забезпечено організацію 61 засідання постійних комісій Мукачівської міської ради 8-го скликання, на яких розглянуто 697 питань порядку денного, а саме:

• з питань бюджету та регламенту – 18 засідань (розглянуто 284 питання);
  • з питань комунальної власності та земельних відносин - 17 засідань (розглянуто 261 питання);
  • з питань інфраструктури - 13 засідань (розглянуто 57 питань);
  • з питань гуманітарної політики - 12 засідань (розглянуто 94 питання);
  • з питань агропромислового розвитку - 1 засідання (розглянуто 1 питання).

За вказаний період радою було прийнято ряд звернень: до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України голів Закарпатської обласної ради та державної адміністрації, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, Регіональної філії «Львівська залізниця», зокрема, щодо влаштування кругових розв’язок на дорогах державного значення, що проходять через територію міста; компенсації особам, які надають соціальні послуги; реконструкції будівлі залізничного вокзалу; будівництва нової Закарпатської обласної дитячої лікарні, тощо.