Інформація щодо отримання компенсації внутрішньопереміщеним особам
ЦНАП, опубліковано 12 квітня 2022 року о 10:22

Інформація про порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у Мукачівській міській територіальній громаді:

1. Для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО, власники житла можуть звертатись до  Центру надання адміністративних послуг м. Мукачево відповідно до графіка його роботи.
  2. Компенсація надається фізичним особам - громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували в цих приміщеннях ВПО, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов'язаних з таким розміщенням.
  3. Не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб власник жилого приміщення зобов’язаний подати заяву  в ЦНАП м. Мукачева, в якій зазначається відомості про кожну з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу, а також відомості про заявника та копії документів, що посвідчують його особу та  право власності на жиле приміщення.
  4. Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.
  5. Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше 5 днів з дня закінчення звітного місяця (тобто до п’ятого числа кожного місяця) подає в ЦНАП Мукачівської міської ради заяву на отримання компенсації витрат, що пов'язані з безоплатним розміщенням ВПО за місяць.

Перелік документів, необхідних для отримання такої компенсації:

• Копії паспорту громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків власника жилого приміщення;
  • Копії паспорту громадянина України або свідоцтва про народження дитини внутрішньо переміщеної особи та реєстраційні номери облікових карток платників податків внутрішньо переміщених осіб (за наявності).
  • Банківські реквізити заявника для перерахування суми компенсації.