Інформація про надзвичайні події на території Мукачівської міської ТГ з 18 по 25 липня 2022 року

На території Мукачівської міської територіальної громади зареєстровано 12 пожеж та 1 надзвичайну подію.

Пожежі:

• 18.07.2022 о 14:15 год. загорання сухої трави та чагарників на відкритій території, за адресою: с. Негрово, вул. Корятовича, б/н. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 3 Га та пшеницю на площі 0,8 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 15-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Іршава
  • 18.07.2022 о 14:50 год. загорання сухої трави та чагарників на відкритій території, за адресою: с. Пістрялово, б/н. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 3 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 11-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 19.07.2022 о 16:45 год. загорання сухої трави на відкритій території, за адресою: с.Залужжя,б/н. Пожежею знищено суху траву на площі 3 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 19.07.2022 о 18:27 год. загорання сухої трави на відкритій території, за адресою: м. Мукачево, вул. Пряшівська, б/н. Пожежею знищено суху траву на площі 0,01 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 11-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 19.07.2022 о 18:59 год. загорання сухої трави на відкритій території, за адресою: с. Негрово, вул.Л.Українки, б/н. Пожежею знищено суху траву на площі 0,3 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 15-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава.
  •  21.07.2022 о 20:47 год. загорання сухої трави та чагарники на відкритій території, за адресою: м. Мукачево, вул. Червона гора, б/н. Пожежею знищено суху траву на площі 1 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 22.07.2022 о 10:56 год. загорання сухої трави на відкритій території, за адресою: м.Мукачево, вул. Перемоги, б/н. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 0,2 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 22.07.2022 о 17:12 год. загорання сухої трави та чагарників на відкритій території, за адресою: м.Мукачево, мр-н Шипка, б/н. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 2 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 11-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 23.07.2022 о 13:58 год. загорання сухої трави на відкритій території, за адресою: м.Мукачево, вул. Підгорянська. Пожежею знищено суху траву на площі 0,4 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 23.07.2022 о 14:21 год. загорання сухої трави та чагарників на відкритій території, за адресою: м. Мукачево, вул. Чернишевського, б/н. Пожежею знищено суху траву та чагарники на площі 0,1 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 23.07.2022 о 20:00 год. коротке замкнення на електроопорі, за адресою: м. Мукачево, вул.Верховинська, б/н. Пожежею пошкоджено електрокабелі. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 11-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.
  • 24.07.2022 о 18:01 год. пожежа у квартирі багатоквартирного житлового будинку, за адресою: м. Мукачево, вул. Росвигівська, 20. Пожежею знищено матрац та частину домашнього майна. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучалась дві одиниці техніки 9-ї та автодрабина 10-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачева.

Надзвичайна подія:

• 20.07.2022 о 17:48 год. до ДСНС надійшло повідомлення про виявлення тіла ймовірного утопленика, мешканця м. Мукачево, 1985 р.н., у ставку с. Павшино. О 21 год. 30 хв. тіло вилучено з водойми та передано правоохоронним органам. Для вилучення тіла залучалось водолазно-рятувальне відділення м. Ужгород групи водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП та черговий караул 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.