Інформація про надзвичайні події на території Мукачівської міської ТГ з 20 по 27 лютого 2023 року

На території Мукачівської міської територіальної громади зареєстровано 3 пожежі та 2 некласифіковані надзвичайні події:

• 21.02.2023 о 14:50 надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на четвертому поверсі багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Мукачево, вул. Підгорянська. Вогнем знищено диван. На гасіння залучались дві одиниці техніки 10-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.
  • 22.02.2023 о 16:00 надійшло повідомлення про загорання сухої трави на відкритій території за адресою:  с. Лавки. Вогнем знищено суху траву на площі 0,1 га. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачево.
  • 22.02.2023 о 19:35 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: м. Мукачево, вул. Менделєєва. Пожежею пошкоджено житлову кімнату на площі 15 кв.м та речі домашнього вжитку. На гасіння залучались дві одиниці техніки 10-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.

Некласифіковані надзвичайні події

• 21.02.2023 о 19:20 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про отруєння 3 осіб, які мешкали в одноповерховому триквартирному житловому будинку за адресою: м. Мукачево, вул. Паркова. Внаслідок цього 2 особи загинули та ще одна травмована. Причина отруєння та інші деталі справи встановлюють компетентні служби. Підрозділи ДСНС на місце події не залучалися.
  • 24.02.2023 о 16:30 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про механічне пошкодження розподільчого газопроводу середнього тиску ПЕ 90 мм під час виконання земляних робіт. Внаслідок цього припинено газопостачання в 73 домогосподарствах за адресою: Мукачівський район, с. Форнош вул. Зріні. Відновлення газопостачання заплановано на 27.02.2023. Підрозділи ДСНС не залучались.