Інформація про поточні роботи управління будівництва та інфраструктури

Згідно з наказом управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради №42/0/41-23 від 09.03.2023 року, спеціалістами відділу будівництва та ремонту управління будівництва та інфраструктури в складі комісії по обстеженню стану будівель закладів освіти та культури на предмет аварійності, проведено обстеження стану наступних закладів освіти:

• «Мукачівський ліцей Мукачівської міської ради Закарпатської області» за адресою Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Соборна будинок 21.;
  • «Мукачівський дошкільний навчальний заклад № 33 Мукачівської міської ради Закарпатської області» за адресою Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Підопригори, будинок 3.

За результатами роботи комісії та згідно з висновком технічного експерта підготовлено акти технічного обстеження з переліком необхідних аварійних робіт.

Також, спеціалістами управління ІНвідповідно до наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2018 року № 575 «Про затвердження Порядку реєстрації суб’єктів надання інформації про використання публічних коштів, форм та форматів даних для оприлюднення такої інформації на єдиному веб-порталі використання публічних коштів» на порталі Є-data оприлюднено інформацію про укладені додаткові угоди до договорів управління за період з 01.03.2023 по 31.03.2023.