Інформація про поточну роботу управління будівництва та інфраструктури

Продовжуються роботи в рамках облаштування приміщень навчальних закладів як найпростіших укриттів в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу, дітей та учнів закладів освіти Мукачівської міської територіальної громади на виконання доручення Гуманітарної ради по об’єкту «Облаштування приміщень тиру як споруди подвійного призначення (найпростіше укриття) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім.Т.Г.Шевченка Мукачівської міської ради по вул. Чорій Юрія, 14».

Наразі підрядною організацією проводиться влаштування вентиляційної системи приміщення.

Інспекторами технічного нагляду відділу будівництва та ремонту управління будівництва та інфраструктури проводиться нагляд за виконанням робіт.