Інформація про роботу управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради

Станом на 01.01.2023 рік завершено роботи по облаштуванню приміщень навчальних закладів як найпростіші укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу, дітей та учнів закладів освіти Мукачівської міської територіальної громади на виконання доручення Гуманітарної ради по об’єкту «Облаштування приміщень тиру як споруди подвійного призначення (найпростіше укриття) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім.Т.Г.Шевченка Мукачівської міської ради по вул. Чорій Юрія, 14».

За період будівництва підрядною організацією було проведено ряд робіт по облаштуванню приміщень тиру як споруди подвійного призначення (найпростіше укриття), а саме: влаштовано нові зовнішні сходи та аварійний вихід із приміщення, влаштовано санвузли та подача питної води, влаштовано вентиляційну систему приміщень. Проведені роботи по влаштуванню освітлення, аварійного в тому числі, опорядження приміщень. Також влаштовано дренажну систему для відводу підземних вод, гідроізоляцію зовнішніх стін фундаментів та благоустрій прилеглої території.