Інформація про роботи з благоустрою ММКП «РБУ» від 28.07.2022
Управління міського господарства, опубліковано 29 липня 2022 року о 10:51

Покоси, вивіз сміття, відновлення дорожнього покриття і загальне утримання чистоти нашого міста та громади в цілому - все це робота комунальної служби Мукачівської міської громади.

Щоб запобігти подальшому розповсюдженню амброзії працівниками ММКП «РБУ» проводяться регулярні покоси.

Так, 28 липня покоси амброзії проведено по вул. Осипенка Олександра, Тімірязєва Климента, Франка Івана - бічна.

З метою належного естетичного стану дерев проведено пінцирування дерев по вул. Ужгородська.

Покоси трав’яної рослинності продовжуються в с. Шенборн, Павшино, с. Нижній Коропець.

Проведено ряд інших робіт : прокладання стічних лотків вздовж дороги с. Макарьово; заміна аварійної опори освітлення по вул. Росвигівська, відновлення дорожнього покриття на перехресті вул. Кралицького Анатолія - вул. Данила Галицького, вул. Юрія Гойди; стрижка живоплоту на території кладовища с. Негрово; зрізання узбіч с. Нове Давидково.