Інформація про роботи з благоустрою на території Мукачівської ТГ
Управління міського господарства, опубліковано 01 серпня 2022 року о 10:36

Використання гербіцидів – один з найефективніших способів боротьби з травою між бруківкою. Традиційними хімічними засобами є сенс користуватися, якщо вздовж доріжок немає корисних насаджень, через те, що гербіциди можуть пошкодити і їх кореневу систему. Так, 29.08.2022, працівниками ММКП «Ремонтно-будівельне управління» оброблено доріжки гербіцидами в парку Центральний, доріжка вздовж кладовища по вул. Данила Галицького, територія центрального кладовища. Здійснено обрізку та вивіз аварійних дерев по вул. Парканія Івана та  в парку Андрія Кузьменка.

Також здійснено комплекс заходів з утримання території Мукачівської міської громади у належному стані, а саме проведено покоси в парку Андрія Кузьменка, с. Нове Давидково, с. Ключарки, с. Павшино, с. Шенборн.

Працівники комунального підприємства ремонтують шашкове покриття по вулиці Шевченка Тараса, проводять ямковий ремонт на перехресті вул. Валленберга Рауля та вул. Беляєва Павла космонавта. Проводять роботи по  зрізанню узбіч по вул. Данила Галицького.