Інформація щодо призначення житлової субсидії за вересень 2022 року
Управління соціального захисту населення, опубліковано 23 вересня 2022 року о 12:32

Відділом державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради здійснено нарахування житлової субсидії за вересень 2022 року.

1356 домогосподарств Мукачівської територіальної громади отримають кошти для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та пічного побутового палива на суму в загальному розмірі 236 789, 94 грн.

Одночасно наголошуємо, що  для перерахунку житлової субсидії на опалювальний період звертатись не потрібно, окрім тих домогосподарств, де відбулися зміни, які можуть вплинути на право отримання  даного виду допомоги.