Ініціативна мукачівська молодь обговорила створення Молодіжної ради при Мукачівській міській раді
Відділ культури, опубліковано 25 лютого 2021 року о 12:09

Вчора, 24 лютого, у Центрі громадськості та національних культур пройшла зустріч ініціативних Молодіжних організацій та представників молоді міста.

Під час зустрічі молоді люди, учасники відкритого простору, обговорили важливі питання щодо залучення молоді до вирішення суспільно-важливих питань, можливість брати участь у процесі прийняття рішень місцевої ради. Основним питанням було створення Молодіжної ради при Мукачівській міській раді - своєрідного інструменту молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей, вирішувати ті чи інші проблеми з якими вони стикаються, впроваджувати нові, креативні ідеї.