Інспекторами успішно виконано чергування на фестивалі "Варишське пиво"
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 25 серпня 2021 року о 15:26

Вчора, 24 серпня закінчився вже традиційний пивний фестиваль "Варишське пиво". На фестивалі учасниками було представлено понад 15 видів крафтового напою. Урочисту церемонію відкриття провів міський голова Андрій Балога. До культурної програми було включено виступи різних вокальних та хореографічних колективів. Охорону громадського порядку було покладено на інспекторів Управління муніципальної інспекції разом з працівниками патрульної поліції. Завдяки злагодженій роботі наших інспекторів та інспекторів поліції, регулярному патрулюванню та попередженню можливих порушень, свято відбулося на найвищому рівні.