Інспекторами виявлено ще порушника який вчора пошкодив сміттєві баки
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 18 березня 2021 року о 10:51

Вчора, 17 березня 2021 року, близько 21:00, диспетчерами пункту відеоспостереження Управління муніципальної інспекції на камерах відеоспостереження було виявлено громадянина, який йдучи вулицею пошкодив підвісні сміттєві баки. Диспетчерами невідкладно було повідомлено про інцидент інспекторів групи швидкого реагування та працівників патрульної поліції, останні негайно прибули на місце скоєння правопорушення. Зловмисника затримано для складання адміністративних матеріалів та притягнення до відповідальності. 29-річний мукачівець своїх мотивів скоєння правопорушення пояснити не зміг, однак вину визнав. Спільними діями інспекторів Управління патрульної поліції, інспекторів Управління муніципальної інспекції та представників Мукачівської ради, на балансі та у власності якої знаходяться сміттєві баки, будуть докладені зусилля для визначення справедливої міри покарання зловмисника компетентними органами та повної матеріальної сатисфакції пошкодженого комунального майна.