Інспектори муніципальної інспекції слідкуватимуть за порядком на фестивалі «Варишське пиво»
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 20 серпня 2021 року о 09:45

З 20 по 24 серпня в місті Мукачево стартує щорічний фестиваль крафтового пива. Учасниками фестивалю є 15 крафтових пивоварень, які представлять свої унікальні сорти пива. Учасників фестивалю та гостей міста частуватимуть закарпатською кухнею та традиційними пивними закусками. Розважальна програма обіцяє бути цікавою та яскравою.

Нагляд за дотриманням громадського порядку під час проведення культурно-масового заходу проводитиметься інспекторами Управління муніципальної інспекції. Задля безпеки учасників фестивалю та гостей міста, дотримання законності та громадського порядку під час проведення заходу, наші інспектори чергуватимуть від початку фестивалю до самого кінця.