Інспектори притягли до відповідальності громадянина що викидав сміття на вулиці
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 23 березня 2021 року о 14:04

Днями до робочої групи управління муніципальної було надіслано відео, на якому особа здійснює викидання сміття з транспортного засобу на прилеглу територію до контейнерного майданчика в одному з мікрорайонів міста. Інспекторами здійснено виїзд за адресою вчинення правопорушення, та на момент прибуття інспекторів, порушника виявити не вдалося. Але завдяки відеодоказам та співпраці з працівниками поліції, інспекторам вдалося встановити особу порушника та надалі скласти відповідні матеріали за для притягнення його до адміністративної відповідальності. Протокол який було складено за ст. 152 КУпАП буде передано на розгляд до адміністративної комісії для прийняття рішення по суті. Адміністративне стягнення за дане порушення може сягати до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме 1360 гривень.

Управління муніципальної інспекції закликає мешканців та гостей міста дотримуватись встановлених правил благоустрою та не перетворювати вулиці міста на звалища, адже кожна дія тягне за собою відповідальність!