Інженерні мережі кварталу індивідуальної забудови «Новий» по вул. Графа фон Шенборна, Герцена передали на баланс комунальних підприємств міста
Міська рада, опубліковано 09 вересня 2021 року о 12:00

Рішення ухвалили сьогодні на сесії міської ради. Враховуючи недоцільність та неможливість подальшого виконання робіт за проєктною документацією об’єкт незавершеного будівництва «Будівництво інженерних мереж кварталу індивідуальної забудови «Новий» по вул. Графа фон Шенборна, Герцена у місті Мукачеві» передали на баланс комунальних підприємств міста. Газопровід середнього тиску загальною вартістю понад 800 тисяч передали на баланс управління міського господарства, мережі водопостачання та водовідведення вартістю 4,8 млн гривень передали на баланс ММКП «Міськводоканал», об’єкти дорожньої інфраструктури вартістю понад 3,5 млн гривень передали на баланс ММКП «Ремонтно-будівельне управління».