Ірина Федишин виступить у Мукачеві з різдвяним шоу «Україна колядує»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 28 грудня 2021 року о 17:19

22 січня у Палаці культури і мистецтв виступить відома українська співачка Ірина Федишин з різдвяним шоу «Україна колядує».

Співачка вже 13 років поспіль дарує на своїх концертах неповторну різдвяну історію. Над шоу працює велика кількість людей. Масштабне технічне забезпечення, світлове шоу, цікаві декорації, яскраві номери, а найголовніше неймовірна різдвяна атмосфера, яка переплетена українськими традиціями святкування Різдва.

Ірина готує народні та авторські колядки у сучасній обробці, прем’єри, а також улюблені всіма хіти.

Тож не пропустіть цю масштабну подію саме у Мукачеві!

«Україна колядує» - це не просто шоу, це справжня різдвяна казка, яка подарує Вам багато яскравих емоцій та радість у серці!

КВИТКИ ТУТ