Ірині Галай присвоєно звання Почесний громадянин Мукачева та запроповано присвоїти звання Героя України
Міська рада, опубліковано 29 липня 2021 року о 10:22

Рішення  про присвоєння звання одноголосно прийнято на сесії Мукачівської міської ради.  Їй буде вручено відповідну відзнаку “Почесний громадянин міста Мукачева”

Також депутати схвалили клопотання до ОДА та облради про присвоєння їй звання Герой України.

Ірина Галай рекордсменка України, яка

першою серед жінок-українок піднялася на найвищу вершину світу Еверест у

2016 році та найскладнішу за умовами сходження вершину Гімалаїв К-2 у 2021 році, а також здолала цілий ряд інших вершин.

«Враховуючи вищевикладене, просимо Вас, звернутися до Президента України Володимира Зеленського з поданням про присвоєння звання Герой України Галай Ірині Олександрівні», - йдеться у клопотанні депутатів міськради.