Кількість пасхальних богослужінь збільшать
Міська рада, опубліковано 20 квітня 2021 року о 11:40

Вірян закликають дотримуватися карантинних вимог під час відвідин храмів та освячення пасок, – представники релігійних конфесій міста зустрілися з міською владою.

Сьогодні відбулася зустріч керівництва міста із представниками релігійних конфесій, які відзначають свято Пасхи 02 травня цього року. У зустрічі взяли участь заступник міського голови Вікторія Іванчо, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Лендєл, декан Мукачівського деканату Мукачівська греко-католицької єпархії о. Василь Копин, секретар Мукачівської єпархії УПЦ о. Віктор Місо, настоятель Успенського храму Закарпатської єпархії Православної церкви України о. Сергій Потюк.

Задля недопущення збільшення кількості хворих на коронавірус вірян та священнослужителів закликають дотримуватися карантинних обмежень під час Великодніх богослужінь. У церквах громади будуть нанесені спеціальні розмітки для дотримання соціальної дистанції. Також вірян закликають уникати значних скупчень людей, дотримуватися соціальної дистанції та маскового режиму під час відвідування богослужінь.

У храмах громади максимально збільшать кількість релігійних церемоній пов’язаних з освяченням пасок. Через засоби масової інформації, а також під час проведення богослужінь вірян інформуватимуть щодо порядку богослужінь та освячення пасок 02-03 травня цього року. Учасники зустрічі домовилися при необхідності провести додаткові наради та вжити відповідні заходи, якщо в країні будуть змінені карантинні правила або введені якісь додаткові заходи щодо відзначення Пасхи в цьому році.