Коли йти до педіатра?
Міська рада, опубліковано 12 травня 2022 року о 14:09

Педіатрія - це медична спеціальність, яка займається фізичним, психічним та емоційним благополуччям дитини від народження аж до повноліття.

На відміну від інших клінічних спеціальностей, що розглядають лише один апарат органів або навіть один орган, педіатрія охоплює весь організм дитини, а також її розвиток.

Огляд педіатра може бути для дитини як плановим, так і позаплановим. Розглянемо особливості обох варіантів.

Плановий огляд педіатра:

• Протягом місяця з моменту виписки з пологового будинку.
  • Після першого місяця життя дитини. Такий прийом полягає у зважуванні, огляді та у вимірі зросту.
  • У період протягом найближчого року. Відвідування педіатра має відбуватися щомісяця – подібна схема робить спостереження за дитиною регулярним, з відстеженням особливостей розвитку, можливих відхилень. Це ж дозволить одержати необхідні призначення, що стосуються, наприклад, планових щеплень.
  • Після року. Тут вже кабінет педіатра відвідується по необхідності, якщо не брати до уваги кілька візитів, під час кожного з яких робляться щеплення (що робиться 1 раз на 3 місяці).

Існує ряд причин, по яких відвідування педіатра походимо позапланово:

• підвищення температури
  • болі в животі, розлади шлунку;
  • симптоми, які можуть бути пов’язані з інфекцією або алергією – висипання на шкірі, почервоніння очей, нежить, кашель, хрипота;
  • які-небудь сумніви щодо нормального фізичного або психологічного розвитку дитини.

У Дитячій консультації Лікарні святого Мартина працюють найкращі педіатри, які з особливою увагою та турботою піклуватимуться про правильний розвиток та здоров'я вашої дитини.

На фото: Палюх Тамара Федорівна - завідувачка дитячої консультації, лікар-педіатр

м. Мукачево, вул.Грушевського, 29 (Діагностичний центр лікарні)

вул. Пирогова, 8-13 (стаціонарні відділення)

callcentr: