Комісія з питань надання грошової компенсації для придбання житла певній категорії громадян та членам їх сімей
Управління соціального захисту населення, опубліковано 04 березня 2022 року о 08:33

25 лютого 2022 року в управлінні соціального захисту населення Мукачівської міської ради відбулося чергове засідання Комісії з питань надання грошової компенсації для придбання житла певній категорії громадян та членам їх сімей. На комісії було розглянуто одинадцять питань, а саме зміни у законодавстві, розгляд трьох звернень громадян щодо взяття на облік для отримання компенсації для поліпшення житлових умов,  які відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» та від 18.04.2018 року № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність суверенітет та територіальну цілісність України» мають на це право.

Під час засідання комісії також розглянуто питання - п’яти сім’ям провести перерахунок компенсації для закупівлі житла, у зв’язку зі зміною показника опосередкованої вартості спорудження, інші організаційні питання.