Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення екологічної безпеки водокористування
Секретаріат ради, опубліковано 16 березня 2023 року о 16:39

15 березня 2023 р. у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

За дорученням Голови Верховної Ради України Комітет з питань екологічної політики та природокористування на своєму засіданні розглянув проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення екологічної безпеки водокористування, внесений Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроекту є вдосконалення охорони та збереження природних властивостей наявних лікувальних ресурсів, зокрема, передбачення нормативів екологічної безпеки водокористування в межах округу санітарної охорони курорту, що сприятиме охороні та відновленню екосистем, пов’язаних із водою.

За результатами розгляду Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України законопроєкт включити до порядку денного дев'ятої сесії Верховної Ради України ІХ скликання та за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу.