Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
Конкурс субгрантів у секторі кондитерського та крафтового виробництва
Відділ економіки, опубліковано 02 квітня 2021 року о 15:35

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО), що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл, запрошує подавати заявки на одержання субгранту для сприяння економічному зростанню секторів виробництва кондитерської та локальної/крафтової продукції шляхом створення передумов для реалізації всеосяжних економічних можливостей та розширення бізнесу, створенню нових робочих місць для жінок та представників вразливих груп населення.

Метою Програми є надання підтримки українським підприємцям з числа жінок та вразливих груп населення у збільшенні обсягів виробництва та продажу кондитерської та крафтової продукції, створенні нових робочих місць для жінок та представників вразливих груп населення.

До заявників висуваються такі кваліфікаційні вимоги:

Заявниками можуть бути підприємства, неурядові організації або галузеві асоціації, які офіційно зареєстровані в Україні, засновані, створені, та такі, що визнаються відповідними українськими органами влади й дотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України та належати до категорії мікро, малих та середніх підприємств (ММСП).

Підприємствами заявників мають володіти та/або керувати жінки та чоловіки, що є представниками вразливих груп населення (наприклад, молодь до 24 років, внутрішньо переміщені особи (ВПО), люди з обмеженими можливостями, етнічні меншини, ветерани (АТО, війни в Афганістані, ліквідатори ЧАЕС), громадяни віком 60+ років та ін.) та ведуть свою діяльність у секторі виробництва кондитерської та крафтової продукції.

Заявники повинні спів-інвестувати у дану діяльність не менше 10% від загального бюджету проєкту.

Заявники повинні вести підприємницьку діяльність у секторі кондитерського і крафтового виробництва не менше 1 року.

Працівники заявника повинні мати щонайменше 1 (один) рік досвіду роботи у секторі виробництва кондитерської або крафтової/локальної продукції.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) потрібно надсилати в електронному форматі не пізніше 18:00  16  квітня  2021  р. на адресу agro.subawards@chemonics.com  з посиланням на RFA №26 у темі листа.

Усі питання щодо проведення конкурсу надсилати на ім’я керівника відділу субгрантів і контрактів Володимира Наконечного, на електронну адресу: agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA № 26 у темі листа.

Детальну інформацію, повний опис технічного завдання та інструкції щодо підготовки та подання заявок, а також додатки до заявки можна завантажити за посиланням.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux