Конкурсна комісія інформує щодо відбору на посаду директора Мукачівської ЦРЛ
Юридичний відділ, опубліковано 07 жовтня 2020 року о 13:37

Конкурсна комісія з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Мукачівська центральна районна лікарня» інформує, що 06 жовтня 2020р. на засіданні комісії було заслухано конкурсну пропозицію та проведено співбесіду з Мешко Євгеном Васильовичем, претендентом на посаду директора КНП «Мукачівська ЦРЛ». За підсумками проведеного конкурсу комісією одноголосно прийнято рішення про визначення переможцем конкурсу на посаду директора Комунального некомерційного підприємства “Мукачівська центральна районна лікарня” - Мешко Євгена Васильовича. В.о. голови конкурсної комісії внесено відповідне подання Мукачівському міському голові — А. Балога для призначення переможця конкурсу на посаду та укладення з ним контракту.