Контроль за дотриманням ПДР та забезпечення перекриття вулиць під час проведення "Mukachevo Half Marathon 2021"
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 16 вересня 2021 року о 16:27

В неділю 19 вересні в місті Мукачево відбудеться спортивний біговий захід "Mukachevo Half Marathon 2021". Метою заходу є популяризація бігового спорту та пропаганда здорового способу життя. Марафон скрадатиметься з різних забігів, на різні дистанції, серед яких є і дитячий забіг зокрема. Для забезпечення безпеки руху учасників марафону, на час проведення заходу рух автомобілів деякими вулицями міста буде призупинено. Тобто, рух транспортних засобів вулицями, якими рухатимуться учасники марафону, до його закінчення, обмежено. Забезпечення громадського порядку, перекриття вулиць та контролювання в’їздів і виїздів з вулиць визначених в маршруті, а також дотримання водіями схеми об'їзду буде покладено на працівників Управління муніципальної інспекції разом з працівниками поліції Мукачівського міськвідділу. Схему об'їзду опубліковано на сайті Мукачівської міської ради.