Кожного року 1 вересня діти мають принести до школи довідку за формою №086-1/о
Міська рада, опубліковано 03 серпня 2022 року о 10:07

Її видає педіатр чи сімейний лікар. Окрім позначок від профільних спеціалістів, він зазначить там групу для занять фізкультурою. Карту профілактичних щеплень - довідку форми № 063/о, якщо дитина одержала нові щеплення, також потрібно додати для школи.

Медогляд дітей перед 1 класом

Дошкільнят повинні оглянути наступні лікарі: хірург, ортопед-травматолог, офтальмолог, стоматолог,інші спеціалісти за показаннями.

Також потрібний аналіз крові на гемоглобін та інші аналізи за показаннями.

• Медогляд перед школою у 7-10 років

Медкомісія для дитини у 7-10 років - це обов'язковий огляд у педіатра/сімейного лікаря інших вузьких спеціалістів. Додаткові дослідження і аналізи роблять за показаннями.

• Медогляд у 11-річному віці

У 11 років діти мають пройти огляд у педіатра, а також профільних лікарів.

• Медогляд у школу у 12-13 років

Учня 12-13 років повинен оглянути педіатр, а інші вузькі спеціалісти – за показаннями.

Медогляд у школу в 14-15 років

Старші учні мають свій перелік лікарів, який потрібно обійти для вступу в наступний клас. У 14-15 років до сімейного лікаря, хірурга та інших вже звичних для дитини лікарів додаються нові спеціалісти: гінеколог і психолог.

Медогляд перед школою у 16-17 років

Підлітки мають проходити перевіряти гостроту зору та слуху, причому, не лише перед 1 вересня, а хоча б раз на рік, а також пройти діагностику плоскостопості.

Порада: проходьте медогляди не лише перед школою. Звертайтеся до профільних спеціалістів, щоби перевірити зір, поставу, психологічний стан дитини. Порада спеціаліста та своєчасне виявлення проблеми краще за ігнорування.

м. Мукачево, вул.Грушевського, 29 (Діагностичний центр лікарні)

вул. А. Новака (колишня Пирогова), 8-13 (стаціонарні відділення)

callcentr: