Круглий стіл за участі міського голови та молоді міста
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 26 серпня 2022 року о 09:12

Вчора, 25 серпня в Центрі громадськості та національних культур відбулася зустріч Мукачівського міського голови з представниками Мукачівської молодіжної ради. Метою зустрічі було обговорення можливих напрямків подальшої діяльності молодіжної ради.

У ході бесіди було порушено цілий ряд питань, що турбують молодь громади. Зокрема, можливість залучення молоді серед внутрішньо переміщених осіб до роботи Мукачівської молодіжної ради.

Міський голова зазначив, що важливим фактором, що негативно впливає на розвиток молодіжної діяльності, є значна міграція молоді за кордон через війну або з метою здобуття освіти.

Було наголошено, що з метою обміну досвідом варто було б налагодити співпрацю між місцевими молодіжними організаціями та закордонними, зокрема, молодіжними радами в містах-побратимах країн Європи.

Крім того, членами молодіжної ради було запропоновано ввести у закладах середньої освіти факультативні заняття щодо статевого виховання, починаючи вже з 5 класу. Міський голова наголосив також на проблемі профорієнтації молоді, оскільки зараз спостерігається великий брак працівників технічних спеціальностей.

Під час зустрічі було обговорено й ряд цікавих заходів, які б сприяли активному залученню молоді до життя міста і громади, а також можливості втілення їх у життя.