На черговому засіданні виконавчого комітету буде розглянуто проєкт рішення "Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Мукачівської міської територіальної громади у 2021 році".
Список дошкільних навчальних закладів, за якими буде закріплено територію обслуговування дітей у 2021 році ( друга назва вулиці - колишня її назва):
Заклад дошкільної освіти №1
- Борецького Адальберта Панкратова
- Виноградна
- Зелена (від вул.Панаса Мирного до вул. Космодем'янської З.)
- Коменського Яна Амоса (від вул К.-Карого до вул. Осипенка) Яна Амоса Коменського
- Контратовича Ернеста Болотнікова
- Космодем’янської Зої Зої Космодем’янської
- Кропивницького Марка Кропивницького
- Лінтура Петра Лінтура
- Мечникова Іллі Мечнікова
- Митрополита Володимира Петрова генерала
- Осипенка Олександра Осипенка
- Пагирі Василя пров.Петрова генерала
- Раковського Івана провулок Щепкіна
- Росвигівська (буд. №№18, 20, 24, 26, 28, 34, 36,38) 60 років СРСР
- Теліги Олени Фадєєва
- Туряниці Івана Туряниці
- Шептицького Андрея Шухевича Романа (Туряниці)
- Шерегіїв братів Братів Шерегіїв
- Шолтеса Золтана Пугачова
- Щепкіна Михайла Щепкіна
Заклад дошкільної освіти №2
- вулиця 28 Панфіловців Ю.Млавця
- вулиця Антоновича Володимира
- вулиця Багряного Івана
- вулиця Бажана Миколи
- вулиця Бартока Бейли Бейли Бартока
- вулиця Басараба Василя Омська
- вулиця Богомольця Олександра
- вулиця Боршоша-Кум'ятського Юлія Гайдара
- вулиця Брадача Івана
- вулиця Бурча Василя Бурча В.
- вулиця Ванзела Федора
- вулиця Верхня
- вулиця Вишнева
- вулиця Водна
- провулок Водний
- вулиця Габди Василя
- вулиця Гастелло Миколи Гастелло
- вулиця Гашека Ярослава Кубанська
- вулиця Глібова Леоніда Глібова
- вулиця Гомоная Євгена
- вулиця Данила Галицького (будинки №5а, 7а, 7б, 7в, 7г) Університетська
- вулиця Дем'яна Луки Луки Дем’яна
- вулиця Логойди Миколи Жуковського Василя
- вулиця Журавлина
- вулиця Звенигородського Віталія
- вулиця Зелена (від вул.Панаса Мирного до Педагогічного коледжу)
- вулиця Йокаі Мора Мора Йокаі
- вулиця Карпенка-Карого Івана
- вулиця Квітки-Основяненка Григорія
- вулиця Коменського Яна Амоса (від вул К.-Карого до вул Д.Галицького) Яна Амоса Коменського
- вулиця Котляревського Івана
- вулиця Котубея Золтана
- вулиця Крушельницької Соломії
- вулиця Лавківська Свердлова
- вулиця Лебедєва Сергія Лебедєва
- вулиця Легоцького Тиводара Легоцького
- вулиця Майбороди Платона
- вулиця Малинова
- вулиця Марії Терезії
- вулиця Медвецького Миколи Уральська
- вулиця Млавця Юрія
- вулиця Мозера Івана
- вулиця Набережна
- вулиця Набережна-бічна
- провулок Набережний
- вулиця Панаса Мирного
- вулиця Патона Бориса
- вулиця Попова Олександра Попова
- вулиця Пчілки Олени
- вулиця Сливова
- вулиця Сметани Берджиха
- вулиця Солігана Івана
- вулиця Ужгородська
- провулок Ужгородський
- вулиця Федьковича Юрія
- вулиця Хвильового Миколи
- вулиця Червона Гора
- вулиця Черемшини Марка
- вулиця Чернеча Гора
- площа Шевченка Тараса Тараса Шевченка
- вулиця Штрауса Йогана
Дошкільний навчальний заклад №3
- Володимира Великого Робоча
- Грибоєдова Олександра Грибоєдова
- Залізнична
- Кошового Олега Кошового
- Крилова Івана Крилова
- Крилова Івана бічна
- Крилова Івана за каналом Крилова за каналом
- Мінська
- Міцкевича Адама Міцкевича
- Нахімова Павла Нахімова
- Орлая Івана Пожарського
- Польова
- Солов’їна Гвардійська за каналом
- Станіславського Костянтина Станіславського
Заклад дошкільної освіти № 4
- Ватутіна Миколи Ватутіна
- Єсеніна Сергія Єсеніна
Дошкільний навчальний заклад №5
- Богуна Івана
- Богуна Івана Кутузова
- Вокзальна (від вул. Сільвая до вул. Берегівської) Енгельса
- Леонова Олексія
- Ломоносова Михайла Ломоносова
- Лучкая Михайла Лучкая
- Львівська
- Нова
- Партизанська
- Пушкіна Олександра Пушкіна
- Сільвая Івана Сільвая
- Фабрична
- Ярослава Мудрого Леніна
Заклад дошкільної освіти №6
- вулиця Іоана Павла II В'ятська
- вулиця Коструба Георгія Єрмака
- вулиця Лаборця
- вулиця Некрасова Миколи Некрасова
- вулиця Пивоварна
- провулок Пивоварний
- вулиця Підгорянська Радянська
- вулиця Слов’янська Щаслива
- вулиця Спартака
- вулиця Стара
- вулиця Шепи Антона Луначарського
Дошкільний навчальний заклад №7
- вулиця Бєлікова Віталія
- вулиця Великогірна
- провулок Великогірний
- вулиця Вербна
- вулиця Виговського Івана Івана Виговського
- вулиця Вишні Остапа
- вулиця Гаджеги Василя Інтернаціональна
- вулиця Головка Андрія
- вулиця Голіша Івана
- вулиця Горіхова
- вулиця Довбуша Олекси Довбуша
- вулиця Довженка Олександра
- вулиця Дуфинця Василя
- вулиця Дрогобича Юрія
- вулиця Жука Миколи
- вулиця Загребельного Павла
- вулиця Заньковецької Марії
- вулиця Калнишевського Петра
- вулиця Квіткова
- вулиця Кобилянської Ольги
- вулиця Коргана Івана
- вулиця Кооперативна
- вулиця Коперника Миколи Коперніка
- вулиця Коцака Арсенія Коцаки
- вулиця Леонтовича Миколи
- вулиця Калабішки Олексія Маміна-Сибіряка Дмитра
- провулок Манайла Федора Манайла
- вулиця Манайла Федора Манайла
- вулиця Мейгеша Юрія
- вулиця Монастирська
- вулиця Нестора Літописця
- вулиця Новицького Віктора
- вулиця Об’їздна
- вулиця Острозького Костянтина
- вулиця Покидченка Михайла
- вулиця Проектна
- вулиця Пряшівська
- вулиця Пряшівська-бічна
- вулиця Пулюя Івана
- вулиця Ракоці Ференца II Ракоці
- вулиця Руденка Миколи
- вулиця Рудловчак Олени
- вулиця Стойки Олександра
- вулиця Ступки Богдана
- вулиця Сяркевича Юрія
- вулиця Трудова
- вулиця Тюльпанова
- вулиця Франка Івана (від вул Токаря до №189) Івана Франка
- провулок Франка Івана
- вулиця Франка Івана-бічна
- вулиця Франка Івана-друге циганське поселення Івана Франка ІІ циганське селище
- вулиця Чорнобая Романа
- вулиця Яблунева
Дошкільний навчальний заклад №8
- Береша Андрія Береша
- Гузара Любомира Степана Бандери (Галана)
- Героїв Майдану
- Гойди Юрія бульв.Юрія Гойди
- Грабовського Павла Грабовського
- Дарвіна Чарльза Дарвіна
- Качалова Василя Качалова
- Лодія Петра Лодія
- Немировича-Данченка Володимира Немировича-Данченка
- Огієнка Івана
- Підлавочна
- Потушняка Федора Потушняка
- Потушняка Федора Потушняка
- Росвигівська (буд. №№1, 2, 2А, 3, 4, 7, 9, 15, 15Б, 17, 19, 19А, 21) 60 років СРСР
- Сонячна Свердлова
- Тесленка Архипа
- Тиха
- Цісик Квітки
- Червоногірна
- Яворницького Дмитра Яворницького
- Яворницького Дмитра Яворницького
Дошкільний навчальний заклад №9
- вулиця Білоруська
- вулиця Брюллова Карла Брюлова
- вулиця Кисельова Дениса Котовського
- вулиця Лісна
- вулиця Марка Вовчка
- провулок Піщаний Пісчаний
- вулиця Поперечна
- вулиця Поштова
- вулиця Резервна
- вулиця Русина Василя Рилєєва
- вулиця Стасова Володимира Стасова
- провулок Степовий
- вулиця Сурікова Василя Сурікова
- вулиця Тичини Павла Пісарєва Дмитра
- вулиця Токаря Михайла Михайла Токаря
- вулиця Тупікова
- вулиця Франка Івана (від переїзду до вул Токаря М.) Івана Франка
- вулиця Хмельницького Богдана Богдана Хмельницького
- вулиця Цібере Василя Суворова
- вулиця Шкільна
Заклад дошкільної освіти №10
- Драгоманова Михайла Драгоманова
- Мічуріна Івана Мічуріна
- Мічуріна Івана Мічуріна
- Небесної Сотні (від тупіка до вул. Драгоманова Михайла) Артема
- Першотравнева Набережна
Дошкільний навчальний заклад №11
- Беляєва Павла космонавта Космонавта Беляєва
- Грушевського Михайла Грушевського
- Єпархіальна 8-го Березня
- Жупана Йосипа
- Парканія Івана Парканія
- Пасаж
Дошкільний навчальний заклад №12
- Достоєвського Федора Достоєвського
- Зайця Володимира Локоти Івана
- Кирила і Мефодія площа Миру
- Маргітича Івана (від вул Я.Мудрого до вул Штефана Августина) Івана Маргітича
- Недецеї Яноша (від вул Миру до вул Штефана Августина) Недецеї
- Ринкова Возз`єднання
- Заклад дошкільної освіти №13
- вулиця 128-ї гірсько-піхотної бригади Севастопольська
- вулиця Вакарова Дмитра Вакарова
- вулиця Верховинська
- вулиця Вокзальна (від вул. Сільвая до вул. Невського) Енгельса
- вулиця Волошина Августина Августина Волошина
- вулиця Гагаріна Юрія Гагаріна
- вулиця Гоголя Миколи Гоголя
- вулиця Єлизавети королеви Королеви Єлизавети
- вулиця Єреванська
- вулиця Канальна
- вулиця Керченська
- вулиця Кульчицького Сергія Ростовська
- вулиця Магарити Василя Белінського
- вулиця Маргітича Івана (від вул Штефана Августина до вул Вокзальної) Івана Маргітича
- вулиця Менделєєва Дмитра Менделєєва
- вулиця Невського Олександра Невського
- вулиця Недецеї Яноша (від вул. Штефана Августина до вул. Вокзальної) Недецеї
- вулиця Полтавська
- вулиця Рєпіна Іллі Репіна
- вулиця Сагайдачного Петра Гвардійська
- вулиця Стефаника Василя Стефаника
- вулиця Стеценка Кирила Стеценко
- вулиця Сухомлинського Василя Ольмінського Михайла
Заклад дошкільної освіти №14
- Беци Йосипа
- Бращайка Юлія
- Вайди Степана
- Вітенбергера Миколи Вітенбергера М.
- Габермана Самуїла
- Героїв Карпатської України
- Дулова Василя
- Духновича Олександра (від вул Стуса В. до вул Миру) Духновича
- Купальна
- Лермонтова Михайла Лермонтова
- Млинська
- Музикальна
- Мункачі Мігая Мункачі
- Реваїв братів Братів Реваїв
- Садова
- Свободи
- Чайковського Петра Чайковського
Дошкільний навчальний заклад №15
- 26 Жовтня(Жданова)
- Штефана Августина Горького
Дошкільний навчальний заклад №16
- вулиця 16 Липня
- вулиця Болгарська Димитрова
- вулиця Драгули Миколи Драгули М.
- вулиця Окружна 50 років Жовтня
- вулиця Петефі Шандора Петефі
- провулок Петефі Шандора Петефі
- вулиця Хащинської Римми Залізняка Максима
- вулиця Чайкіної Лізи Лізи Чайкіної
Дошкільний навчальний заклад №18
- Верді Джузеппе
- Гончарова Івана Гончарова
- Гулака-Артемовського Семена Гулака-Артемовського
- Закарпатська
- Закарпатський
- Карпінського Платона Карпінського
- Корятовича Федора Корятовича
- Мартона Степана
- Масарика Томаша Матросова
- Миклухо-Маклая Миколи Міклухо-Маклая
- Пржевальського Миколи Пржевальського
- Пуччіні Джакомо
- Руська
- Свалявська Піонерів
- Свято-Михайлівська Індустріальна
- Українська
- Чубинського Павла Сергія Лазо
- Шишкіна Івана Шишкіна
Дошкільний навчальний заклад №19
- вулиця Апостола Данила Данила Апостола
- вулиця Берегівська 40 років Жовтня
- вулиця Берегівська-бічна
- вулиця Берегівська-об’їздна
- вулиця Бокшая Йосипа Бокшая Йосипа
- вулиця Вербицького Михайла Вербицького Михайла
- вулиця Герца Юрія
- вулиця Дорошенка Петра Фурманова
- вулиця Йосипа Сліпого кардинала Йосипа Сліпого кардинала
- вулиця Івасюка Володимира Івасюка Володимира
- вулиця Кальмана Імре Кальмана Імре
- вулиця Карловського Берталона
- провулок Карловського Берталона
- вулиця Кашшая Антона Кашшая Антона
- вулиця Левітана Ісаака Левітана
- вулиця Лисенка Миколи Лисенка
- вулиця Малишка Андрія
- вулиця Миколайчука Івана Миколайчука Івана
- вулиця Митрака Олександра Митрака
- вулиця Молодіжна Героїв Ленінграду
- вулиця Одеська
- вулиця Ромжі Теодора Ромжі
- вулиця Старицького Михайла Старицького Михайла
- вулиця Толстого Льва Льва Толстого
- вулиця Шевченка Тараса (від вул Берегівська до вул. Апостола Данила) Шевченка
- провулок Шевченка Тараса Шевченка
Дошкільний навчальний заклад №20
- вулиця Айвазовського Івана Айвазовського
- вулиця Мичка Золтана Борканюка Олекси
- вулиця Глінки Миколи Глінки
- вулиця Грінченка Бориса
- вулиця Духновича Олександра (від вул Стуса В. до залізничного переїзду) Духновича
- провулок Духновича Олександра Духновича
- вулиця Клочурака Степана Степана Клочурака
- вулиця Кошута Лайоша
- вулиця Крива
- вулиця Качинського Леха
- вулиця Мазепи Івана гетьмана Гетьмана Івана Мазепи
- вулиця Малильо Софії Терека
- вулиця Маргіттая Антонія
- вулиця Мондич Олени Олени Мондич
- вулиця Морозова Миколи академіка Академіка Морозова
- вулиця Мусоргського Модеста Мусоргського
- вулиця Оробця Юрія Оробця Ю.
- вулиця Пам'ятна
- вулиця Патруса-Карпатського Андрія Андрія Патруса-Карпатського
- вулиця Петкі Шандора Ударників
- провулок Римського-Корсакова Миколи І Римського-Корсакова 1
- провулок Римського-Корсакова Миколи II Римського-Корсакова 2
- вулиця Римського-Корсакова Миколи Римського-Корсакова
- вулиця Роглєва Миколи Пархоменка Олександра
- вулиця Сковороди Григорія Пака Шандора
- вулиця Сороча
- вулиця Стеця Павла Тельмана
- вулиця Стуса Василя Стуса
- вулиця Химинця Юліана
- вулиця Цібере Павла
- вулиця Чендея Івана Радіщева
- вулиця Чорновола В'ячеслава В'ячеслава Чорновола
Дошкільний навчальний заклад №21
- Бабича Олександра Боженка
- Гуртова Олексія Жовтнева
- Ключарська
- Комарова
- Мешка Миколи Загоскіна Михайла
- Павлюка Олександра Петровського
- Підгородська
- Поневача Юлія Дем’яна Бідного
- Тімірязєва Климента Тімірязєва
- Тімірязєва Климента Тімірязєва
- Томчанія Михайла Чернишевського
Заклад дошкільної освіти №22
- Космонавтів
- Нагірна
Дошкільний навчальний заклад №23
- Амосова Миколи академіка Готвальда Климента
- Київська
- Миру
- Миру
- Павлова Івана академіка
- Пирогова Миколи Пирогова
- Тургенєва Івана Тургенєва
- Франка Івана (від вул Миру до залізничного переїзду) Івана Франка
Дошкільний навчальний заклад №25
- вулиця Бачинського Андрія Андрія Бачинського
- провулок Бачинського Андрія Бачинського
- вулиця Береста Олексія Чернишевського
- вулиця Вірага Юрія Вірага
- вулиця Воробйова Геннадія Герцена Олександра
- проспект Героїв Чорнобиля
- вулиця Графа фон Шенборна Островського
- вулиця Грунянського Івана
- вулиця Гуци-Венеліна Юрія
- провулок Ґренджі-Донського Василя Гренджі Донського
- вулиця Ґренджі-Донського Василя Гренджі Донського
- вулиця Диканя Михайла провулок Островського
- вулиця Добрянського Адольфа
- вулиця Ерделі Адальберта Ерделі
- вулиця Жатковича Георгія
- вулиця Замкова гора
- вулиця Затишна Плеханова
- вулиця Каденюка Леоніда
- вулиця Керча Івана Керчі
- провулок Керча Івана Керчі
- вулиця Кіса Роберта Колгоспна
- вулиця Кондратюка Юрія
- вулиця Козінці Ференца Козінці
- провулок Козінці Ференца Козінці
- вулиця Кротона-Фірцака Івана Петра Великого
- вулиця Кузьменка Андрія
- вулиця Куліша Пантелеймона
- вулиця Куруців Танкістів
- вулиця Лобачевського Миколи Лобачевського
- вулиця Лобановського Валерія
- вулиця Німецька
- вулиця Ольбрахта Івана Ольбрахта
- вулиця Ольжича Олега
- вулиця Орлика Пилипа Орлика П.
- вулиця Павловича Олександра
- площа Паланок Куйбишева
- вулиця Параджанова Сергія
- вулиця Підгірянки Марійки
- вулиця Підзамкова
- вулиця Плюща Івана Вакуленчука Григорія
- вулиця Поселкова
- вулиця Свиди Василя Щорса
- вулиця Сікорського Ігоря
- вулиця Ставровського-Попрадова Юлія Ставровського
- вулиця Фединця Олександра
- вулиця Шафарі Ласло Шафарі
- вулиця Шевцової Люби Люби Шевцової
- вулиця Шишкова В'ячеслава Шишкова
- вулиця Штолцеля Вільгельма Михайла Бакуніна
- провулок Штолцеля Вільгельма
- вулиця Яремчука Назарія
Дошкільний навчальний заклад №28
- Гребінки Євгена Гребінки
- Коцюбинського Михайла Коцюбинського
- Лесі Українки
- Трояна Михайла Комунарів
- Шевченка Тараса (від вул Апостола Данила до вул Берегівська-об'їздна) Шевченка
Дошкільний навчальний заклад №29
- вулиця Валленберга Рауля Валенберга
- площа Духновича Олександра Пушкіна будинки з №1 по № 20
- вулиця Зріні Ілони Ілони Зріні
- вулиця Насипна
- вулиця Небесної Сотні (від вул. Драгоманова Михайла до вул. Зріні Ілони) Артема
- вулиця Південна Августина Штефана
- вулиця Федорова Івана Федорова
- вулиця Чехова Антона Чехова
Дошкільний навчальний заклад №33
- вулиця Базиловича Іоанікія Базиловича
- провулок Базиловича Іоанікія Базиловича
- вулиця Балудянського Михайла Балудянського
- вулиця Гавелки Йосипа
- вулиця Глюка Гаврила Амурська
- вулиця Грабаря Ігоря Грабаря
- провулок Грабаря Ігоря Грабаря
- вулиця Данила Галицького (крім будинки №5а, 7а, 7б, 7в, 7г) Університетська
- вулиця Декабристів
- вулиця Довговича Василя Довговича
- вулиця Дулішковича Івана Дулішковича
- вулиця Еґана Едмунда Егана
- вулиця Жупана Василя Василя Жупана
- вулиця Задора Дезидерія Дизедерія Задора
- вулиця Карабелеша Андрія Карабелеша
- вулиця Комана Михайла Волзька
- вулиця Коцки Андрія Коцки
- вулиця Кралицького Анатолія Кралицького
- вулиця Кукольника Василя Кукульника
- вулиця Латорична
- вулиця Ліста Ференца Ференца Ліста
- провулок Малешки Івана Перемоги
- вулиця Мондока Івана Івана Мондока
- вулиця Оросвигівського Андрели Андрели Оросвигівського
- вулиця Перемоги
- вулиця Північна-бічна Північна-бокова
- вулиця Підопригори полковника Підопригори Г.І.
- вулиця Проніна Василія Василія Проніна
- вулиця Світанкова Клари Цеткін
- вулиця Світла
- вулиця Свято-Миколаївська Короленка
- вулиця Сєченова Івана Сеченова
- вулиця Терелі Йосипа Краснодонська
- вулиця Філатова Володимира Філатова
- вулиця Коменського Яна Амоса (від вулиці Данила Галицького до вулиці Грабаря) Яна Амоса Коменського